O restauracji

O restauracji

W najnowocześniejszej restauracji Raciborza „Be Quick” od teraz będzie można zamawiać jedzenie na wagę! Od dziś możesz w jednej chwili skompletować swoje wymarzone danie, złożone wyłącznie ze składników przez Ciebie osobiście wybranych! Podgrzewacze prezentują pełną gamę produktów, od ziemniaków, poprzez mięsa, surówki, sosy, a to wszystko w jednakowych cenach!

Zapraszamy na Plac Mostowy 2 wszystkich, którzy lubią zjeść nie tylko smacznie, ale także zdrowo. Wnętrza naszych restauracji są niezwykle przestronne i estetyczne, dzięki czemu wspólny posiłek ze znajomymi lub rodziną może stać się tutaj prawdziwym świętem. Każdego dnia spodziewać się można korzystnych rabatów i to nie tylko dla stałych Klientów.

Dzięki usytuowaniu w centrum Raciborza restauracja może pochwalić się rzeszą sprawdzonych i oddanych Sympatyków. Nieśmiertelne dania kuchni polskiej dostępne są tu już za 3,50 zł za 100 g. Nigdy nie jesteśmy monotematyczni, każdy dzień to powód do tego, by jeszcze bardziej urozmaicić menu, aby nuda nie wdarła się do lokalu.

Czas w restauracji spędza się naprawdę miło. Dzieci mogą skorzystać z kącika z huśtawką, zakątek kawiarniany także czeka na odwiedzających.

Warto tu wpaść podczas krótkich przerw w pracy. Zasada jest prosta: Klient wybiera i komponuje swoje danie, za co płaci i cieszy się zdrowym i tanim posiłkiem. Zero czekania na obsługę, zero stresu i niepotrzebnych nerwów. Cały proces samoobsługi zajmuje jedynie kilka minut. Dania można zjeść na miejscu, możliwe jest także przygotowanie posiłku na wynos, co dla osób spędzających wiele godzin w pracy i nie mających zbytnio czasu na stanie przy domowej kuchence będzie z pewnością wybawieniem.

www.bequick.com.pl
tel. 792 626 700


O restauracji
O restauracji

Godziny otwarcia

Niedziela 11:00 -17:00

Poniedziałek - Piątek 11:00 -19:00

Sobota 11:00 -17:00