Menu

Każdego dnia kompletowane i przygotowywane jest nowe menu, tak by potrawy przyrządzane na miejscu miały zawsze najwyższą świeżość oraz najlepszy wygląd. Tylko u nas możesz mieć pewność, że nikt nie zaserwuje Ci kotleta z mikrofalówki, czy odgrzewanych ziemniaków z wczorajszego dnia. W menu obowiązuje wyłącznie tradycyjna kuchnia polska, co tłumaczy sekret naszej popularności. O wszelkich krabach, rakach, homarach oraz owocach morza radzimy zapomnieć przy planowaniu wizyty do naszych restauracji.

Menu stanowi trzon potraw wchodzących w skład narodowej klasyki stołu, czyli wszelkie odmiany bigosów, schabowych, łazanek, pierogów wyrabianych według staropolskich receptur tradycyjnymi metodami ręcznymi. Piątki stoją u nas pod znakiem ryb panierowanych, jajecznych kotlecików oraz nieśmiertelnego śledzika w śmietanie. Jesteśmy otwarci zarówno na mięsożerców, jak i na wegetarian. Oprócz dan słonych dostępne są także dania słodkie. Polecamy ryż z jabłkami oraz pełen przekrój naleśników.

Każde danie obiadowe okrasi dodatkowo surówka, której odmian ilość może doprowadzić do prawdziwego zawrotu głowy. Stawiamy na zdrowe dodatki obiadowe, dlatego więc surówek znaleźć można w naszym menu najwięcej. Konkurencyjne restauracje nie prezentują takiego wyniku.

Potrawy znajdujące się na podgrzewaczach zachowują wysoką temperaturę przez długi czas. Dzięki temu o ryzyku poczęstowania się zimną potrawą w naszym lokalu można zapomnieć.

Tylko z Be Quick jest zawsze smacznie, zdrowo, a co najważniejsze – taniej, niż gdziekolwiek indziej. Zapraszamy!

nowetablice3

 

Poniedziałek

Wtorek

Środa

Czwartek

Piątek

Sobota

Godziny otwarcia

Niedziela 11:00 -17:00

Poniedziałek - Piątek 11:00 -19:00

Sobota 11:00 -17:00