Trafić do naszej restauracji można niezwykle łatwo. Mieścimy się w najbardziej reprezentatywnej części miasta Raciborza. Adres ul. Plac Mostowy 2 (tuż obok Statoil) jest bardzo dobrze znany stałym mieszkańcom Raciborza. Nowicjusze także nie będą mieli większego problemu z trafieniem pod nasz dach, ponieważ przy wjeździe do miasta, by do nas trafić, wystarczy się konsekwentnie kierować w stronę centrum. Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że powstawać będą w niedługim czasie nowe lokalizacje naszej restauracji, która dzięki sprawnemu prosperowaniu może sobie pozwolić na prowadzenie punktów w kilku lokalizacjach. To wszystko dzięki Wam! Niedługo także zamienimy markę na franczyzę, dzięki czemu możliwe będzie prowadzenie działalności na znacznie szerszym polu, niż dotychczas. Tuż po przyjeździe do naszej restauracji można zostawić samochód na przestronnym parkingu. Parking znajduje się tuż pod drzwiami restauracji, więc nie trzeba spacerować zbyt długo, by trafić do restauracji.

Fakt, iż niedługo będziemy się mogli pochwalić wieloma punktami naszej restauracji, stanowi dla nas prawdziwy powód do dumy. Liczymy na to, że dzięki temu zdobędziemy jeszcze większe grono Sympatyków. Nasze punkty z łatwością dostrzeżecie z daleka dzięki specyficznej identyfikacji wizualnej. Jesteśmy nie do pomylenia z żadną inną restauracją.

Restauracja pracuje od poniedziałku do piątku w godzinach 11:00 do 19:00, w soboty i niedziele od godziny 11:00 do 17:00.

Godziny otwarcia

Niedziela 11:00 -17:00

Poniedziałek - Piątek 11:00 -19:00

Sobota 11:00 -17:00